Semicek’ten Taylor Swift dileği

Son dönemde bestelediği ve seslendirdiği şarkılarla müzik piyasasına damga vuran Semicenk, geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Başarılı sanatçı sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. “Yeni nesil bir sanatçı olmanıza rağmen seyirci kitlesinin 7’den 70’e farklı yaş gruplarından oluştuğunu gördük. Bu başarıyı neye bağlıyorsunuz?” sorusuna Semicenk, “Olgun bir ruha sahip olduğumu ve şarkılarımda da bunu yansıttığını düşünüyorum. Zamanını ayırıp beni dinlemeye gelen, 7’den 70’e herkese teşekkür ederim.” diye yanıt verdi.

“BİR GÜN DİNLETECEĞİZ”

Her ay yeni bir şarkıyla dinleyicilerle buluştuğu kendisine hatırlatılan Semicenk, “Sürekli çalışıyoruz. İşimiz bu. Başka hiçbir şey yapmıyorum.” dedi. “Dijital müzik platformlarının zirvesinde aylardır, dünyada Taylor Swift, Türkiye’de Semicenk var. O da sizi dinliyor mudur?” sorusunu Semicenk, “İnşallah bir gün dinleteceğiz.” diyerek yanıtladı.

Röportaj sonrası sahneye çıkan başarılı sanatçı, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Seyircilerin hınca hınç doldurduğu konserin bir de sürpriz konuğu vardı. Kabak kemane virtüözü Cafer Nazlıbaş, izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir