TCL’den uygun fiyatlı Vision Pro!

Akıllı televizyonları ile tanınan TCL, teknoloji alanındaki ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son zamanlarda 6.75 inç 90Hz ekran ve Helio G36 yonga setine sahip 505 modeli akıllı telefonunu piyasaya süren şirket, şimdi de artırılmış gerçeklik gözlüğü alanında yeni bir adım attı. TCL, artırılmış ve sanal gerçeklik trendlerine uyum sağlayarak 120Hz OLED ekranlara sahip Vision Pro AR gözlüklerini tanıttı. Apple’ın karma gerçeklik pazarını yeniden şekillendirmeyi hedefleyen 3.500 dolarlık Vision Pro ürününe karşı, TCL daha uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor. Şirket, daha önce piyasaya sürdüğü Nxtwear S AR gözlüklerinin devamı niteliğindeki Nxtwear S Plus modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

TCL Nxtwear S Plus, M2 yongası gibi güçlü donanımlar sunmasa da, USB-C aracılığıyla bir dizüstü bilgisayara veya telefona bağlandığında, 215 inçlik bir ekranı altı metre uzaklıkta simüle eden OLED ekranları sayesinde dikkat çekiyor.

TCL’den uygun fiyatlı Vision Pro!

2D içerikler için 1920 x 1080, 3D içerikler için ise etkileyici 3840 x 1080 çözünürlük sunuyor. Artırılmış gerçeklik deneyiminde parlaklığın önemini vurgulayan TCL, ekran parlaklığını 600 nit seviyesine çıkararak sanal ve gerçek dünyanın net bir şekilde iç içe geçmesini sağlıyor. Ayrıca, cihazın ekranları maksimum 120 Hz tazeleme oranına sahip.

Elektronik ürünlerde fiyat her zaman önemli bir faktördür ve TCL Nxtwear S Plus‘ın fiyatı 399 dolar olarak belirlenmiştir. Yeni teknolojiler genellikle yüksek fiyatlarla piyasaya sürülür ancak Meta Quest 3 gibi 100 dolar daha fazla ödeyerek elde edilebilecek alternatifler de bulunmaktadır. Seçim yaparken ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü tercih etmeniz önemlidir. Bu bağlamda, TCL’nin artırılmış gerçeklik gözlükleri, teknoloji meraklıları için uygun fiyatlı ve etkileyici özelliklere sahip bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir