Popüler Analist En Hızlı Atlarını Seçti: Bu 7 Altcoin İyi Koşacak!

Kripto para piyasası Bitcoin’in 52 bin dolara uzanana koşusuyla güç göstermeye devam ediyor. Bu pozitif havanın ne kadar süreceği belirsiz. Bununla birlikte, geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, piyasaların 2020 ortalarında tanık olunan parabolik ralliye benzer bir boğa piyasası döngüsüne girmek üzere olduğunu söylüyor. Analist, ralli için tuttuğu 7 altcoin projesini açıklıyor.

Kripto piyasası bir ‘çılgınlık dönemine’ girmek üzere!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, ayılar piyasada yerini boğalara bırakıyor. Lider kripto para Bitcoin, uzun bir aradan sonra yeniden 50 bin doların üzerine çıktı. Dahası, bu seviyeden sonra da bir hayli yol aldı. The Flow Horse takma adlı analist, kripto piyasalarının bir “çılgınlık dönemine” girmek üzere olduğunu söylüyor.

Analist, bu dönemin, Bitcoin’in bir yıldan kısa bir süre içinde yaklaşık 10.000 dolardan 64.000 dolara yükseldiği 2020’de kriptonun aşırı yükseliş fiyat hareketine benzer olacağını öngörüyor. Aynı zaman diliminde, altcoin’lerin (TOTAL3) toplam piyasa değeri yaklaşık %1.000’lik bir artış kaydetti. Bu süreçte altcoin piyasası 73 milyar dolardan 793 milyar dolara fırladı. Bu bağlamda The Flow Horse, şu açıklamayı yapıyor:

Evet, şu anda aynı yoldayız. Bu nedenle, son zamanlarda yaşadığımız coşku dönemlerinin ve herhangi bir geri çekilmenin, çok daha büyük bir eğilim ve daha hayal edilemez bir dizi koşul içinde küçük ölçekli olarak anlaşılması gerektiğini vurguladım.

Analistin en hızlı atları: Bu 7 altcoin!

Analist, piyasa çapında büyük bir ralli beklentisi tahmin ediyor. Bu yüzden, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL), Near Protocol (NEAR), Sui Network (SUI) ve Avalanche’ın (AVAX) yerel varlıkları da dahil olmak üzere bir avuç altcoin biriktirdiğini söylüyor. The Flow Horse, ‘en hızlı atlar’ olacağını söylediği, 7 altcoin paylaşıyor:

Bugün itibariyle bazı pozisyon artışları ve bazıları tamamen yeni: Mina Protocol (MINA), Sui Network (SUI), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Render Token (RNDR), dogwifhat (WIF) ve Near Protocol (NEAR).

En hızlı atlara dikkat ettiğinizden emin olun!”

Bitcoin’e (BTC) gelince, analist mevcut yükselişin 50.000 dolarda durmayacağını söylüyor. Bu bağlamda analist, “Bitcoin çok daha yükselecek gibi görünüyor.” diyor. The Flow Horse, daha sonra, şu uyarıyı yapıyor:

En hızlı atlara dikkat ettiğinizden emin olun ve piyasanın size zaten gösterdiği şeyi, üçüncü sıradaki gecikmeli oyunu arayarak alt etmeye çalışan aptallardan olmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir