Survivor All Star’da dokunulmazlığın sahibi hangi takım oldu? Survivor All Star’da eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan giderek artıyor. Adada gün geçtikçe ve parkurlar zorlaştıkça tansiyon yükseliyor. İşte dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayı…

Nagihan gözyaşlarına hakim olamadı!

Nagihan “ilk geldiğim sene sakatsız geldim, kendi kendime nazar ettim bu sene herhalde. Raporların ciddiyetini de fark ediyorum. Çünkü geçen sefer saydığımda 7 tane vardı ama aşağıdaki morlukları görmemişim, türlü türlü yerlerden sıkıntılar hissediyorum. Geçmiş sezonlarda olsa vaktimiz olabilirdi. Yani ayağı kırılanlar dönebiliyordu, sakatlığı olanlar tekrardan iyileşebiliyordu ama bu süreç şimdi 1 haftalık süreç. İyileştik iyileştik, iyileşemedik gittik. Buna kimse engel olamayacak. Ne benim sevenlerim ne de bir başkası. İnşallah kısa sürede toparlarım. Oynayamayacak olmam beni çok rahatsız ediyor. Takımıma destek olamayacak olmam da ayrı bir yıpratıyor. Üzerimizde gerçekten kara bulutlar var. İnşallah şu kara bulutlar üzerimizden dağılır da iyileşirim sakat olanlar iyileşir ve gümbür gümbür devam ederiz. Sevenlerimden dua bekliyorum” dedi.

MAVİ TAKIM’DAKİ GERGİNLİK KIRMIZI TAKIMI KEYİFLENDİRDİ

Mavi Takım’da oyuna girecek kişilerin belirlenmesinde gerginlik yaşandı. Damla ile Yasin arasındaki diyalog Kırmızı Takım’da keyifle karşılandı. Turabi “Daha beter olun” diyerek dua etti.

Damla’nın kimin oynayacağını seçememesi Poyraz’ı sinirlendirdi ve ‘ben oynayacağım ya yeter 10 dakikadır kim oynayacak kim oynayacak… Yeter sıkıldım” dedi. Yasin de “Biz de sıkıldık, biz sıkılmadık mı?” diye tepki gösterdi. Yasin Damla için “Kız benimle eş olmak istemiyorsa zorla eş mi yapacağım, böyle saçmalık olabilir mi” dedi.

Kırmızı Takım’da Ersin bu durum karşısında “Güzel güzel, böyle çatışmalar çok iyi, yiyin birbirinizi” dedi. Turabi de “Daha beter olun sürüm sürüm sürünün” diyerek dua etti.

“DAMLA İLE CENNET’E BİLE GİTMEM”

Yasin ile Damla arasında gerginlik yaşandı. Yasin, oyuna çıkmayacağını söyledi ve “Damla ile Cennet’e bile gitmem” dedi. Yasin’e de takımdan tepkiler geldi. Damla’nın Yasin’le oyuna çıkmak yerine Yaman da alternatif olabilir demesi Yasin’i çileden çıkardı.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Sercan Yıldırım son oyunda müthiş bir performans sergilereyek son kalan topları yuvasından çıkardı. Kırmızı takım 12-9 skorla dokunulmazlığın sahibi oldu. Sembol 3’te 3 yapan Turabi’ye verildi.

Kırmızı takımda zafer sonrası yapılan dans Mavi Takım’ın sinirlerini iyice gerdi. “Kırık” dansını elenirken de yaparsın inşallah da görelim giderken boyunu posunu. Kendine ağlaması gerekiyor, bugün Seda’yla yarışması gereken oydu sesleri geldi.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Yapılan oylamadan 7 Sahra, 4 Begüm ve 1 Damla çıktı. Bu durumda 4. ve son gitme adayı Sahra oldu. Açıklama yapan Sahra “Bir yandan şaşırdım bir yandan da şaşırmadım çünkü performans olarak iyi başlayamadım. Şaşırdım çünkü dost gibi yan yana duranlar düşman gibi ayrı duranlar aynı gibi gözüküyor gözümde.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir