Ünlü oyuncu 10 gün ara ile iki meslektaşının ölmesine isyan etti

Çocuklar Duymasın’daki Sultan rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Seda Fettahoğlu, dün İstanbul’daki bir parkta ölü olarak bulundu. Fettahoğlu’nun ölümünün ardından sessiz kalmayan oyuncu Goncagül Sunar, işsizliğe ve projelerde hep aynı isimlere yer verilmesine tepki gösterdi.

Şehir Tiyatroları oyuncusu ve dizilerde rol alan Seda Fettahoğlu Beyoğlu’nda bir parkta ölü bulundu. Polis yaptığı incelemede Fettahoğlu’nun sağ şakağında bir mermi girişi tespit etti, yanında ise bir el ateşlenmiş tabanca buldu. Seda Fettahoğlu’nun çantasında bazı antidepresan ilaçların bulunduğu öğrenildi.

Oyuncu Goncagül Sunar ise Seda Fettahoğlu’nun vefatının ardından işsizliğe dikkat çekti. 10 gün önce oyuncu Merve Kayaalp’in kendisini babasının silahıyla vurmasını hatırlatan Sunar, “Türkiye’de bazı oyuncuların iş yapamadıkları için psikolojik ve ekonomik çok sıkıntıda olduğunun kim farkında acaba? Bu 2. intihar vakası. Görmezden gelinen, yok sayılan yetenekli insanlar dolu ülke. Bir yandan aynı anda 3 dizi 4 reklamda oynayan hep aynı tipler. Ne acımasız düzen” diyerek veryansın etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir